Wieczór poetycki w Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu

Jesteś tu: » Strona główna » Wieczór poetycki w Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu

Wieczór poetycki w Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu

W dniu 3 marca 2017 roku o godz. 17:000 w Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu odpowiedzieliśmy na zaproszenie pana Jerzego Piotrowskiego. Uczennice naszej szkoły pod kierunkiem pani Katarzyny Janulewskiej-Śliwczyńskiej recytowały wiersze pana Marka Lisińskiego - debiutującego poety. Odbywała się również promocja jego tomiku pt. ”Sto jeden milczeń”.

Wieczór poetycki prowadził  pan Jarosław Trześniewski - Kwiecień, prawnik z wykształcenia, poeta, eseista, publicysta z zamiłowania, sędzia w stanie spoczynku. Natomiast okładkę do tomiku i ilustracje tworzyła pani Maria Kuczera - fotografik, która mówi o sobie ”kocham fotografować  człowieka, nie ma nic piękniejszego niż ludzkie ciała, niż ludzkie emocje.” Uczennice, które brały udział w spotkaniu to: Weronika Śliwczyńska, Katarzyna Szałkowska, Paulina Sarwińska, Julia Zajdzińska, Justyna Sztankiewicz.

Dziękujemy za udane spotkanie, które dostarczyło nam wielu wrażeń, emocji. Życzymy panu Markowi Lisińskiemu dalszych sukcesów.