Studniówka 2016

Jesteś tu: » Strona główna » Studniówka 2016

Studniówka 2016

30 stycznia 2016 r. odbył się coroczny bal studniówkowy. Przyszli maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi, Radą Pedagogiczną, administracją i pracownikami szkoły oraz rodzicami bawili się w „Słonecznym Dworku” w Chamsku. Studniówka rozpoczęła się od części oficjalnej, w której głos zabrali dyrektor p. Grzegorz Jabłoński, Starosta Żuromiński p. Jerzy Rzymowski, ks. proboszcz Tomasz Ozimkowski, odczytano życzenia od Burmistrza Miasta i Gminy Bieżuń p. Andrzeja Szymańskiego. Zaszczytną rolę prowadzenia uroczystości pełnili rodzice: p. Aneta Brzuska (Przewodnicząca Rady Rodziców) i p. Kraśniewski.

Również młodzież złożyła podziękowania wychowawcom i nauczycielom za dotychczasowy trud i uhonorowała symbolicznymi kwiatami.

Tradycyjnie bal rozpoczął dyrektor p. Grzegorz Jabłoński cytatem z poematu A. Mickiewicza „Poloneza czas zacząć!”. Potem zabawa trwała do białego rana.

Tu możesz obejrzeć krótki filmik z naszej studniówki. :)

fot. Anna Bonisławska