Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Jesteś tu: » Strona główna » Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

42 wyróżniających się uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu objętego nadzorem Delegatury w Ciechanowie otrzymało Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wśród grona licealistów znalazła sie również uczennica naszego liceum - Paulina Zajdzińska. Uroczystość wręczenia dyplomów, będących aktem przyznania stypendium odbyła się 19 listopada 2015 r. w oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Górnej. Dyplomy wręczyła uczniom Pani Dorota Sokołowska Mazowiecki Kurator Oświaty, zaś rodzice uczniów otrzymali listy gratulacyjne z rąk Pani Agaty Pawłowskiej Dyrektor Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie. W ceremonii wręczania dyplomów uczestniczyli starostowie powiatów i dyrektorzy szkół.

Zdjęcia i informacje pochodzą ze strony www.kuratorium.waw.pl