Stypendia dla uzdolnionej młodzieży powiatu żuromińskiego

Jesteś tu: » Strona główna » Stypendia dla uzdolnionej młodzieży powiatu żuromińskiego

Stypendia dla uzdolnionej młodzieży powiatu żuromińskiego

W dniu 29 października 2015 r. odbyło się wręczenie przyznanych stypendiów dla uzdolnionych uczniów szkół prowadzonych przez powiat żuromiński, w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży.

Komisja stypendialna w dniu 12 października 2015 r. dokonała oceny wniosków, biorąc pod uwagę średnią ocen uzyskaną w wyniku rocznej klasyfikacji do dwóch miejsc po przecinku oraz osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe, społeczne – jeżeli uczeń takie posiada. W wyniku przeprowadzonego postępowania Komisja stypendialna zawnioskowała do Starosty Żuromińskiego o przyznanie dziewięciu stypendiów na rok szkolny 2015/2016.

Wśród grona stypendystów znalazły się dwie uczennice naszego liceum: Kaja Filipska i Kamila Kowalska. Serdecznie gratulujemy osiągnięć!

Zdjęcia pochodzą ze strony powiatu żuromińskiego.