Finał II Edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego im. Władysława Orkana

Jesteś tu: » Strona główna » Finał II Edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego im. Władysława Orkana

Finał II Edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego im. Władysława Orkana

W dniu 6 marca 2015 roku w naszej szkole odbył się Finał II Edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego im. Władysława Orkana. W tegorocznym konkursie wzięło udział 9 szkół z terenu powiatu (7 gimnazjów i 2 licea). Łącznie nadesłano 42 utwory o tematyce dowolnej.

Komisja konkursowa  w składzie:

Przewodnicząca: p. Małgorzata Kraśniewska,

członkini: p. Barbara Rogowska,

sekretarz: p. Katarzyna Janulewska- Śliwczyńska

dnia 5 lutego 2015r. wyłoniła laureatów konkursu:

W kategorii szkół gimnazjalnych:

I miejsce    -  ------------------------

II miejsce  - Julita Szczechowicz, uczennica Gimnazjum im.A. Mickieiwcza w Kuczborku

III miejsce - Julia Zajdzińska, Uczennica klasy 2 Gimnazjum im. Stefena Gołębiowskiego

w Bieżuniu.

Wyróżnienie:

Szymon Jędrzejewski, uczeń Gimnazjum im. Stefena Gołębiowskiego w Bieżuniu.

- Aneta Różańska, uczennica Gimnazjum w Siemiątkowie.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce    -  Marta Cecelska. Uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie.

II miejsce  -   Izabela Goszczyńska, uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie.

III miejsce  -   Aleksandra Dąbrowska, uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Orkana w Bieżuniu.

Wyróżnienie :

- Karina Adamska, uczennica  Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie.

Nagrody i wyróżnienia zostały ufundowane przez Starostę Powiatu Żuromińskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Bieżuń, Radę Rodziców Lo w Bieżuniu.

Pozostałym uczestnikom za udział, opiekunom za opiekę i wsparcie młodych talentów, którzy nie piszą do „przysłowiowej szuflady”, podziękowano w formie pisemnej.