Stypendia dla uzdolnionej młodzieży powiatu żuromińskiego

Jesteś tu: » Strona główna » Stypendia dla uzdolnionej młodzieży powiatu żuromińskiego

Stypendia dla uzdolnionej młodzieży powiatu żuromińskiego

21 października odbyła się uroczystość przyznania przez Starostę Żuromińskiego p. Janusza Welenca stypendiów dla uzdolnionych uczniów szkół prowadzonych przez powiat żuromiński, w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży.  W uroczystości brali udział uczniowie i ich rodzice, Dyrektorzy szkół, Członkowie Zarządu Powiatu, Przewodniczący Rady Powiatu oraz członkowie Komisji Zdrowia, Spraw Społecznych, Edukacji, Kultury i Sportu.

Wśród uhonorowanych stypendium znaleźli się przedstawiciele naszego liceum: Kaja Filipska – uczennica klasy II a i Karol Twarogowski – uczeń klasy III a. Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia pochodzą z artykułu zamieszczonego na stronie Starostwa Powiatowego.