Osiągnięcia

Jesteś tu: » Strona główna » Dla ucznia » Osiągnięcia

3 kwietnia w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych pod hasłem "English as Lingua Franca".

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
czytaj więcej

18 marca odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Naszą szkołę reprezentował Kamil Nidzgorski z klasy Ib, który zajął II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie gratulujemy!

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
czytaj więcej

Finał I edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego im. W. Orkana organizowanego przez bibliotekę szkolną LO w Bieżuniu odbył się 6 marca w sali gimnastycznej naszej szkoły. 


Zapraszamy do zapozania się z wynikami konkursu i obejrzenia zdjęć.

 Finał konkursu poetyckiego
czytaj więcej

W dniu 17 grudnia 2013r. w Urzędzie Gminy i Miasta w Żurominie odbył się etap rejonowy XXII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. 

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
czytaj więcej

24 października odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów dla uzdolnionej młodzieży Powiatu Żuromińskiego, które przyznawane są w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży. Wśród stypendystów znaleźli się uczniowie naszego liceum: Oliwia Filipska z klasy 3a oraz Damian Grablewski z klasy 2a. Wręczenia stypendiów dokonał Starosta Żuromiński p. Janusz Welenc. 


O uroczystości można przeczytać na stronie Powiatu Żuromińskiego.


Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji planów!


Uzdolnieni uczniowie naszej szkoły
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl