SUS Szkoła Ucząca Się

Nasze Liceum realizuje program doskonalenia pracy szkoły w ramach Akademii SUS (czyli Szkoły Uczącej Się), prowadzonej przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności od 2000 roku. Działania, jakie szkoła pracująca procedurą SUS podejmuje, wieńczy panel koleżeński, podczas którego wręczany jest tytuł Szkoły Uczącej Się.

Program SUS obejmuje swoim działaniem ponad 3000 szkół w kraju. My jesteśmy jedyną szkołą powiatu żuromińskiego, która już od 2008 roku współpracuje z CEO. Nasze Liceum znajduje się w gronie nielicznych szkół w Polsce i tylko kilku mazowieckich, które tytuł Szkoła Ucząca Się zdobyły dwukrotnie. Pierwszy tytuł uzyskaliśmy na panelu 20 kwietnia 2012, na lata 2012-2014. Drugi tytuł przyznano nam 10 czerwca 2015, na lata 2015-2017.

O naszym pierwszym panelu koleżeńskim można przeczytać na tej stronie Centrum Edukacji Obywatelskiej.

O naszym drugim panelu koleżeńskim można przeczytać na tej stronie Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Zachęcamy do zapoznanania się z poniższymi informacjami na temat naszej pracy procedurą SUS.

Szkoła Ucząca Się  Szkoła Ucząca Się

Certyfikat - I moduł Certyfikat - II moduł