Pielgrzymka Maturzystów

24 marca 2017 grupa 34 maturzystów wraz z ks. Tomaszem Ozimkowskim, dyrektorem szkoły Krzysztofem Jabłońskim oraz wychowawcami klas uczestniczyli w Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę aby pomodlić się o "zdanie matury" oraz pomoc w wyborze drogi życiowej.

Podczas pielgrzymki uczniowie mieli możliwość osobistej modlitwy przed obrazem Matki Bożej, adoracji Najświętszego Sakramentu, uczestniczenia w Drodze Krzyżowej, oraz Mszy Świętej pod przewodnictwem księdza biskupa Mirosława Milewskiego.Podczas Mszy Św. uczniowie zanosili dary ofiarne. Wśród nich obok chleba, wody i wina uczniowie podarowli świecę z herbami Bieżunia i szkoły, pamiątkową Biblię oraz medal z okazji 70 lecia szkoły.

Przez cały czas trwania pielgrzymkikażdy miał mozliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojedniania.