Wizyta w klubie sportowym

W poniedziałek uczeń klasy II B pod opieką wychowawczyni pani Renaty Sadowskiej wziął udział w personalnym treningu z Kamilem Łebkowskim w klubie sportowym „Ludus” w Żurominie.

Uczeń naszej szkoły Alan Kozłowski miał okazję zobaczyć i poczuć na własnej skórze jak wygląda personalny trening z zawodnikiem MMA Kamilem Łebkowskim. Godzinny trening był jednym z przedmiotów na licytacji w ramach WOŚP–u, który właśnie uczeń klasy IIB o profilu wojskowym wylicytował. Kamil Łebkowski, jak na profesjonalnego trenera przystało, zaczął od rozgrzewki. Pokazał Alanowi kilka podstawowych postaw zawodnika MMA. Przeprowadził mały sparing z naszym uczniem. Na koniec Alan w ciągu określonego czasu musiał wykonać kilka ćwiczeń oczywiście pod okiem Mistrza. Po każdym takim treningu nie może zabraknąć, tzw. „rolowania”, czyli rozluźnienia mięśni, które intensywnie pracowały podczas treningu. Na koniec obowiązkowo pamiątkowa fotografia z trenerem.

Poniżej zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia: