Wigilia w Domu Dziecka w Rypinie

21 grudnia 2015 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami brali udział w spotkaniu wigilijnym z mieszkańcami Domu Dziecka w Rypinie.

Jak co roku nasi uczniowie w okresie światecznym zamienili się w Mikołaja. Na początku grudnia z inicjatywy Samorządu Szkolnego przychodzą do nas listy od dzieci z Domu Dziecka z prośbami do Mikołaja. Nasi uczniowie w ramach swoich możliwości i działalności wolontariatu na terenie szkoły oraz pomocy od miejscowych sponsorów m. in. od pana Z. Przywitowskiego organizują paczki dla wszystkich mieszkańców Domu Dziecka.

21 grudnia 2015 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego brali udział w spotkaniu opłatkowym, na którym wręczyli przygotowane prezenty.

Wszystkim sponsorom i osobom, które pomagały w zbiórce prezentów na rzecz Domu Dziecka z Rypina serdecznie dziękujemy.

Przedstawiamy wam kilka zdjęć z tego spotkania.