Ślubowanie klas pierwszych w Dniu Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Uczniowie otrzymali z rąk dyrektora Grzegorza Jabłońskiego, dyrektor Wydziału Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie p. Joanny Jucewicz-Morawskiej, mjr. Janusza Skierskiego oraz p. Renaty Sadowskiej pamiątkowe dyplomy przyjęcia w poczet społeczności bieżuńskiego liceum. W święcie wzięli udział też rodzice pierwszoklasistów.

Uroczystość ślubowania zbiegła się w czasie z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji dyrektor szkoły wręczył nagrody dla nauczycieli i pracowników szkoły.

W tym roku nagrodzeni zostali: p. T. Marzec, p. W. Tomczuk, p. E. Zalewska, p. G. Sawicka, p. B. Dobies, p. J. Gadecki. Nagrodę Starosty Żuromińskiego otrzymała p. L. Gulczyńska.

Z okazji święta szkoły i nauczycieli przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego, Oliwia Michalska, złożyła wszystkim serdeczne życzenia. Uroczystość zakończył występ szkolnego kabaretu z udziałem Kamila Majorowskiego, Sebastiana Kubińskiego oraz Oli Świtalskiej.