Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Bieżuniu

Razem dla Agaty

W dniach 15-16 marca 2018 r.  w Liceum Ogólnokształcącym w Bieżuniu został zorganizowany kiermasz ciast.

Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony został na pomoc w leczeniu absolwentki naszej szkoły Agaty Kraśniewskiej. Ciasta zostały przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Nad całością przeprowadzonej zbiórki czuwali uczniowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami. Zainetrsowanie było bardzo duże, odwiedzili nas tego dnia m. in. Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń pan Andrzej Szymański, pracownicy urzędu i ośrodka kultury w Bieżuniu, pracownicy zakładów pracy znajdujacych się na terenie Bieżunia, przedstawiciel lokalnej prasy pan Kacper Czerwiński oraz byli pracownicy szkoły m.in. pan mjr Janusz Skierski.

Wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę serdecznie dziękujemy.

Puszka z zebraną kwotą została przekazana do organizatorów zbiórki, którzy koordynowali całą akcję.