Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

29 listopada 2017 r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Górnej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018. Stypendium otrzymała również Natalia Kluczewska, uczennica klasy 3a, wychowanka p. Barbary Rogowskiej.

Otrzymanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest nie tylko wyróżnieniem - to sukces, który nie byłby możliwy bez udziału rodziców, ich zainteresowania, rozwijania zdolności, wspierania pasji. Dlatego też, wieloletnią tradycją jest udział rodziców stypendystów w tych uroczystościach. Dyplomy stypendium otrzymało 44 uczniów z terenu działania Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie. W ceremonii wręczenia dyplomów uczestniczyli: Pani Anna Cicholska – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Andrzej Sosnowski – Mazowiecki Wicekurator Oświaty i Pan Krzysztof Bieńkowski - Kierownik Delegatury w Ciechanowie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

Źródło: